Centrum navštěvují děti od batolat s rodiči po středoškoláky

Dům dětí a mládeže BETA – místo pro volný čas

Tanec, výtvarné techniky, hra na hudební nástroje, kurzy šití, hasičský kroužek a spousta dalších. Velký výběr zájmových útvarů nabízí již více než 30 let Dům dětí a mládeže BETA Pardubice. Před dvěma lety rozšířil svou činnost i na sídliště Dubina, kde působí v bývalém Kulturním centru.

“Už podle názvu DDM BETA jako centrum volného času navštěvují zejména děti od batolat s rodiči po středoškoláky, rozvíjejí tu své nadání, nacházejí kamarády, objevují nové techniky tvoření, získávají dovednosti,” říká Miriam Lukešová, ředitelka DDM Beta.

Dodává, že pravidelně zde potkáte také seniory na dopoledních výtvarných dílnách nebo třeba dospělé na zdravotním cvičení. “Víkendové dny zpestří cyklus hraných pohádek. Naši lektoři se svými vzdělávacími programy navštěvují mateřské a základní školy. Prázdninové pobytové a příměstské tábory jsou standardní součástí naší nabídky,” uvádí ředitelka DDM.

Současný stav, kdy jsou všechna střediska volného času pro osobní přítomnost účastníků kroužků uzavřena, netěší jistě nikoho. “Čas, který nemůžeme trávit aktivním naplňováním zájmových útvarů, věnujeme vylepšování prostor DDM, přípravě nových činností, úpravám webu a dalších informačních materiálů,” doplňuje Miriam Lukešová.

V DDM BETA vás podle slov ředitelky čeká příjemné a bezpečné prostředí, zkušení lektoři, zajímavá náplň volného času. Podívejte se na www.ddmstolbova.com .

Těší se na Vás!

Sdílej na sociální síti:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *