str. 1 Editorial starostky obvodu pro vánoční číslo Pardubické Jedničky

Za chvíli budou Vánoce. A pár dní nato se ruce hodin zase spojí a svým stiskem skončí rok. Opravdu zvláštní rok. Jsem si jista, že na rok 2020 nikdo z nás nezapomene. Chci se ale dívat hlavně dopředu, přestože ani našemu úřadu, natož vám, 21 tisícům občanům našeho obvodu, se ten letošní „prevít“ nevyhnul.

Vánoce jsou především svátky zrození, a proto i ty letošní budou patřit hlavně dětem. Chtěla bych ovšem věřit, že letos víc než dárky nebo alespoň stejně jako dárky, potěší naše děti a vnoučata setkání s dědečkem a babičkou, protože právě setkání celých rodin i přátel bude letos tím největším dárkem, který nám všem ze srdce přeji.

A proto bych vás chtěla poprosit. Nezapomínejme na ty nejstarší z nás. Nejen proto, že právě oni byli a stále jsou nejvíc ohroženi, ale hlavně z toho důvodu, že mnozí z nich jsou víc než jindy strašně sami. A pokud nemohou trávit tyhle krásné svátky s Vámi, určitě je navštivte. Děti se jim pochlubí svými dárky a senioři od vás dostanou ten nejkrásnější dárek, který si mohli přát. Budou s Vámi!

Nádherné Vánoce a štěstí a zdraví v roce 2021 Vám přeje Alena Stehnová

Sdílej na sociální síti:

One Comment on “str. 1 Editorial starostky obvodu pro vánoční číslo Pardubické Jedničky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *