Inzerce

PODMÍNKY A CENÍK INZERCE
VE ZPRAVODAJI MĚSTSKÉHO OBVODU PARDUBICE I – “JEDNIČKA”

Osobně – na adrese úřadu v sekretariátu starostky U divadla 828, Pardubice nebo e-mailovou poštou na adrese: obchod@pardubicka1.cz

K uveřejnění inzerce je potřeba zaslat vyplněnou „Závaznou objednávku“ s přesně stanoveným požadavkem typu inzerátu. Bez objednávky není možné inzerci uveřejnit. Závaznou objednávku naleznete v samostatném souboru. Po přijetí objednávky obdržíte předpis k úhradě nebo zálohovou fakturu; po uhrazení bude e-mailem odeslán daňový doklad s elektronickým podpisem a inzerát uveřejněn ve zpravodaji.

Podklady potřebné k výrobě inzerce:

  • texty – textovou podobu zasílejte ve formátech: doc, odt. Nevkládejte tabulky. Vámi uvedené formátovaní a barvy jsou pouze ilustrativní, finální podoba inzerátu bude vytvořena přímo v grafickém programu.
  • obrázky (fotografie, loga) – dodávejte ve formátech: tif, jpg, eps. Obrázky dodávejte jako samostatné soubory, nevkládejte je do Wordu ani PowerPointu.
  • loga – loga a další vektorovou grafiku dodávejte ve formátech: pdf, jpg, eps. Vektorové obrázky (nebo také obrázky v křivkách) se dají libovolně upravovat (zvětšovat, přebarvovat apod.) bez ztráty kvality. Pro loga a podobné prvky jsou tedy mnohem vhodnější než například jpg. Všechny texty musí být převedeny do křivek. Font (druh písma) není součástí souboru, musí být v počítači nainstalován. Proto se může text na jiném počítači zobrazit jinak. Texty v křivkách jsou obrázek a zobrazí se stejně. Jestliže máte inzerát již vyrobený na požadovaný rozměr, pošlete jej, prosím, ve formátu PDF.

CENÍK INZERCE

1. Klasická inzerce (při dodání grafiky objednatelem, v případě potřeby výroby inzerátu redakcí s příplatkem dohodou)
– forma plošných inzerátů (umístění kdekoli kromě první a poslední strany)

1\1 strany…10.000,- Kč bez DPH
1\2 strany… 6.000,- Kč bez DPH
1\4 strany… 3.500,- Kč bez DPH
1\8 strany… 2.000,- Kč bez DPH

První strana:
1/8 umístěná úplně dole (spodní pásek)… 5.000,- Kč
polovina ze spodního pásku… 3.000,- Kč
(inzerce omezena)

Poslední strana:
navýšení běžného ceníku o 20 %
tj. např. celá strana 12.000,- Kč

2. Inzerce formou komerčních článků
– článek zpracuje na přání klienta redakce s 50procentním příplatkem podle ceníku v nabídce č. 1, inzerce bude umístěna dle zaměření s označením (PI) do redakční část.

3. Forma slevových kuponů – pro informaci – jedna až dvě strany zpravodaje budou věnovány ke zviditelnění firem a získání nových zákazníků pro prodejce zboží či služeb, a to za podmínky, že při předložení kuponu získají na produkty či služby slevu v určitém časovém období. Stanovená cena 500 Kč.

4. Celoroční smlouvy – v případě objednávky pro nejméně 4 čísla zpravodaje poskytujeme slevu ve výši 20 procent z konečné částky.